Takım Düşüncemiz

Hemen kabul etme. Menüsünü beğenmediğin restoranda oturma, Kopya işlerden uzak dur, doğru yolda olmadığına inanıyorsan hemen yolunu değiştir...

Pazarlamaya bir dünya para harcamaya artık gerek yok. İnsanlar artık en küçük yerlerde bile birbirlerine sanal yoldan bağlılar. Bu sanal yolları keşfedersen seninle beraber yürürler. Düşün, bazı pazarlama yolları var ki hiç para harcamıyorsun… Takıma inan ama taktiklerimizide sorgula..

İyi Bir Takımız

Sürekli kendini yenileyen ve çok mola vererek çalışan bir takımız:)

Bu işin iyilerindeniz

Bir çok marketing işini ve yönetimini gözlerimiz kapalı yapabiliyoruz

Dilediğin zaman destek

Kolay kolay desteğe ihtiyacınız olmaz ama olursa da biz buradayız. Yoğun olursak da insan olduğumuzu unutma.

Güvenilir Bir Ekip

Yapılan tüm işler güven üzerine kuruludur. Ücret ise her zaman 2. yada 3. sıradadır.

Message From Our Team Leader​

Because advertising and marketing is an art, the solution to each new challenge should begin with a blank canvas and an open mind, not nervous borrowings of other people’s mediocrities precisely modern.

All business is basically about customers and marketing and making capitalism and winning and promoting it and having something.

Motheis Harison

CEO & Founder Of Digital

Rest Of The Team

Don't settle: Don't finish copy books. If you don't like the menu, leave the restuarant. If you're not on the right path,get off it.

Vectoria Gorge

Vectoria Gorge

UI & UX Designer

Yeakin Robert

Yeakin Robert

Managing Director

Nimrout Proba

Nimrout Proba

Front End Designer

Robert Yost

Robert Yost

CEO & Founder

Drovan Trops

Drovan Trops

Assistance Director

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın