digital reklamlar

Dijital Reklam Yönetim Hizmeti

Dijital teknolojilerin gelişmesi, reklamcılık sektöründe büyük değişimlerin yaşanmasına neden olmuştur. Dijital reklam yönetim hizmetlerimiz ile firmaları, marka ve ürün tanıtımlarını, dijital platformlarda planlıyor ve daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlıyoruz. Criteo reklamları ile yeniden hedefleme yapıyor ve görüntülü reklamcılığın ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Bu reklam hizmetlerimiz ile e-ticaret hizmeti vermeye çalışan firmaların sitelerinde potansiyel kitlelere reklam ürünlerinin ulaşanı hedefliyoruz.

Dijital Reklamlar

Dijital reklam hizmetlerimizde yenilikçi teknolojileri ve yazılımları kullanıyoruz. Criteo reklam hizmeti almak isteyenler daha çok dijital pazarlama alanında doğru adımlar atmak ve hedef kitlelerine ürün, hizmet bilgilerini kısa sürede ulaştırmak isteyen e-ticaret web siteleridir. Günümüzde, dijital reklam hizmetleri firmalara büyük avantajlar sağlamaya başlamıştır. Uzman ekiplerimiz ile vermiş olduğumuz bu hizmetlerimiz sayesinde firmaların karlılık oranlarını artırıyoruz. Dijital reklam hizmeti yönetimini yaparak, basılı ürünler kullanmadan, web sitelerine erişim yapan herkesin reklamları görmesini sağlıyoruz.

Reklam Nasıl Verilir?

Dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, Criteo reklamları nasıl verilir diye merak etmektedir. Web sitelerinde oluşturulan çerezler, ziyaretçilere ait bir takım bilgileri toplamaktadır. Bu bilgiler, ziyaretçinin ilgi gösterdiği ürün, web sitesindeki hareketliliği gibi bilgilerdir. Criteo reklamları da bu mantıkla çalışmaktadır. Criteo reklamları vermek istediğinizde, alanında uzman reklam ajansı ile çalışmalısınız. Bizler tüm sektörlere bu hizmeti profesyonel olarak veriyor ve dijital reklam hizmetleri yönetiminin başarılı olmasını sağlıyoruz.

Affiliate Marketing Nedir?

Affiliate marketing teriminin Türkçe karşılığı satış ortaklığı olarak tanımlanmaktadır. Kısaca tanımlama yapılırsa, ürün ve hizmetlerin, dijital ortamlarda reklamlarının yapılması ve yapılacak olan satışlardan komisyon alarak para kazanma yöntemi olarak açıklanabilir. Bu yöntemle çalışmak isteyenlere, dijital reklam hizmetleri konusunda hizmetlerimizi sunuyor ve başarılı işler yapmalarını sağlıyoruz.

Affiliate Marketing Sistemi

Affiliate marketing hizmeti konusunda bilgilendirme ve danışmanlık hizmetlerimizi, bireysel ve grup, şirketlere veriyoruz. Ürün reklamlarının yapılabilmesi ve satışların artırılabilmesi için tek kişi olma zorunluğu yoktur. Bunu birkaç kişiden oluşan gruplar ya da şirketlerde yapabilir.

Bu sistemde üç taraf vardır ve bunlar şunlardır;

  • Tüccar,
  • Ortak,
  • Müşteri,

Tüccar, ürünün sahibi, ortak, ürünün tanıtımını ve satışını yapan kişi, müşteri ise ürünü satın alan kişilerdir. Dijital reklam yönetim hizmetlerimiz kapsamında, sistem içerisinde yer alan tüm kesimleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Affiliate Marketing Avantajları

Dijital pazarlama konusunda başarılı olmak ve satış oranlarını artırmak isteyenler, profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilir. Affiliate marketing reklamları konusunda verdiğimiz hizmetler sayesinde birçok avantajdan faydalanılabiliyor.

Bu avantajlar şunlardır;

  • Ucuz başlangıç maliyeti,
  • Sistemi kolay katılım,
  • Ürün nakliyesi, kargo, iade gibi işlerle uğraşmazsınız,
  • 7/24 para kazanabilirsiniz.

Kendinize ait web sitesi kurarak, ürün ve hizmetlerin dijital reklamlarını yapabilir ve yeni müşteriler bulabilirsiniz. Bulduğunuz müşterilere ürünler, tüccar tarafından gönderilecek, sizler sadece aracılık yapacak ve satılan üründen komisyon alacaksınız. Verdiğimiz destek hizmetleri ile dijital reklamları doğru yapmanızı sağlıyoruz.

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın