e-ticaret yazılım hizmeti

İnsanlar ürün pazarlama yaparak, para kazanmaya çalışmaktadır. Günümüzde, e-ticaret sistemleri gelişmiş ve internet üzerinden ürün satışı yapılarak para kazanılmaktadır. E-ticaret paketleri hizmetlerimiz ile her türlü ürün satış işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Hazırladığımız paketlerden seçim yaparak, e-ticaret sitenizi oluşturmamızı isteyebilirsiniz. Firmamız, uzman kadrosu ile web yazılımlarını hemen gerçekleştiriyor ve internet ortamında ürünlerinizi, hizmetlerini pazarlamanızı sağlıyor.

E-ticaret Siteleri

E-ticaret yazılım hizmetlerimiz ile müşterilerimizin bilgilendirilmesini ve ihtiyaçları olan yazılım desteğinin verilmesini sağlıyoruz. Ücretsiz e-ticaret destek hizmetlerimiz ile herkesin internet üzerinden pazarlama yöntemlerini kullanmalarını sağlıyoruz. E-ticaret destek paketleri oluşturarak, tüm sektörlerin dijital pazarlama ve reklam ihtiyaçlarını karşılıyor, kısa sürede müşteri potansiyellerini artırarak satış karlılığı elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Destek Paketleri

E-ticaret sisteminin gelişmesiyle birlikte, büyük şirketlerin yanı sıra birçok kişi kişisel e-ticaret sitesi oluşturarak, dijital pazarlama yapmaya başlamıştır. Ücretsiz e-ticaret paketi seçeneklerimizi, demo olarak kullanıcılarımıza sunuyoruz. E-ticaret yapmaya alışanlar ücretli paketlerimizden satın alarak profesyonel olarak pazarlama yapmaya başlıyor ve müşteri sayılarını artırabiliyorlar.

Paket Seçenekleri

E-ticaret yazılım hizmetlerimizi sürekli geliştiriyor ve sektörlere hitap edecek şekilde özellikler ekliyoruz. E-ticaret paketleri nedir içerikleri nelerdir diye merak edenler, web sitemizde sunduğumuz tüm paketlerimiz inceleyebilirler.

E-ticaret paket seçeneklerimiz şunlardır;

  • Ücretsiz e-ticaret paketi,
  • Başlangıç e-ticaret paketi,
  • Gelişmiş e-ticaret paketi,

Paket içeriklerinde, ürün kataloğundan, sipariş yönetimine, müşteri destek yönetimine ve sosyal medya linklerine kadar tüm özellikler vardır, her paket içeriği birbirinden farklıdır. Paket içeriklerimizi ve yazılım hizmetlerimizi, sektörlerin dijital pazarlama alanında duydukları ihtiyaçlara göre belirliyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile hazırladığımız tüm paketlerin, satın alma işlemi sonrasında, e-ticaret sitesine eklenmesini ve aktifleştirilmesini sağlıyoruz.

Uygun Fiyatla E-ticaret Paketleri

Firmamız, sektörel bazda e-ticaret yazılımları geliştirerek, özel paketler oluşturmaktadır. E-ticaret paket fiyatları içerik özelliklerine göre birbirinden farklıdır. E-ticaret paketlerimizde yıllık ücret kesinlikle yoktur, Domain ve hosting ücretlerini ödediğiniz sürece ömür boyu lisanslı bir şekilde kullanabilirsiniz. E-ticaret yapmak isteyen kişi ve şirketler, tüm paketlerimizi inceleyebilir. İstediği paketi seçerek, satın al işlemlerini yapabilirler.

E-ticaret Sistemleri

E-ticaret sitenizin nasıl yönetileceğini bilmelisiniz. Hizmetlerimizden faydalanarak, site yönetimi, tasarım, çeşitli entegrasyon sistemleri gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz. E-ticaret sistemleri konusunda, blok yönetimi, web tasarımları, ödeme sistemlerinin oluşturulması, ticari yazılımlar gibi ihtiyaç duyulan tüm sistemlerde destek oluyoruz. E-ticaret yazılım hizmetlerimiz sayesinde, ürünlerinizin reklamlarını yapabilir ve pazarlamalarını gerçekleştirerek, karlılığınızı artırabilirsiniz.

Günümüzde, ürüne ihtiyaç duyanlar ilk olarak internet arama motorlarını kullanarak arama yaptıkları için e-ticaret sitenize ve ürünlerinize ulaşma ihtimali yüksektir. Bu ihtimali yükseltebilmek için SEO uyumlu paketlerimizi seçebilir ve daha fazla müşterinin sizinle iletişime geçmesini, ürün satın almasını sağlayabilirsiniz. Bunun için doğru paketin seçilmesi önemlidir.

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın