Etsy ürün üretim desteğimiz 2023 Ağustos ayı itibari ile daha geniş kitlelere ulaşmak için reklamını yapmaya karar verdik. Kendi mağazalarımızda sattığımız ve özel olarak çizimlerini yaptığımız bestseller ürünleri sizler için üretebiliyoruz.

Etsy Ürün Üretim ağımızda kendi 2 adet mağazamız dışında 3 farklı mağazaya da üretim desteği vermekteyiz. Ürettiğimiz ürün grupları etsy’nin niş kategorisi olan takı kategorisindedir. Hali hazırda bestseller olan ürünlerde dahil 240 adet çizimi ve tüm üretimi bize ait olan modelimiz mevcut.

Ürünlerimizin çoğu altın ve pırlanta taşlıdır. 14, 18, ve 22 ayar altın olarak üretim yapabiliyoruz. Kendi mağazalarımızda 14 ve 18 ayar altın ve F renginde, VS berraklığında pırlanta taş kullanıyoruz. Dilersiniz fiyatların daha uygun çıkması adına, örnek vermek gerekirse G renginde ve SI berraklığında pırlanta taşlarda kullanabiliriz.

Gümüş ürünleri pek tercih etmiyoruz ama dilerseniz madeni gümüş ve taşı zirkon olarak ta 240 adet modelimizi üretebiliriz. Taşlar zirkon taş olsa da taş mıhlamaları pırlanta mıhlaması gibi yapılmaktadır. Ortalama gümüş üründe maliyet gram x 15 usd dır. Fiyata sertifika da dahildir.

Etsy Ürün Üretim Desteğinde Biz Neler Yapıyoruz

 • Var olan modellerimiz ile sizlere üretim desteği veriyoruz.  Bu sizin için çok ama çok büyük bir avantaj. Nerede üretim yaptıracağım, ürünü nasıl temin edeceğim gibi bir derdiniz yok.
 • Analizi yapılmış ve diğer mağazaların çok sattığı ürünlere öncelik vererek hızlı bir şekilde satışa girmenizi sağlıyoruz.
 • Bize ürettirdiğiniz her ürüne ücretsiz bir şekilde ürün sertifikasını hazırlıyoruz. Yazıcı, kartuş, kart vb gibi sıkıntılar ile uğraşmıyorsunuz.
 • Bizde olmayan ama sizin çok beğendiğiniz bir modeliniz varsa o ürünün bire bir aynısını kendi çizim ekibimize çizdirerek satışa hazır hale getiriyoruz.
 • Etsy danışmanlık hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız sizi çok daha avantajlı hale getiriyoruz.
 • Ücret dahilinde etsy mağazanızın dışında da satış yapabileceğiniz tüm yönlerinin Avrupa’ya ve Amerika’ya döndüğü ingilizce e-ticaret sitenizi hazırlıyoruz.

Etsy Ürün Üretim Ağı Nasıl İşler

Siparişlerinizi gün içinde en geç 12:00’a kadar bize iletmeniz gerekiyor. 12:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün üretime geçer

 • Sipariş resmini ve ayrıntılarını bize iletiyorsunuz 1. gün
 • Siparişinizdeki ürünün mum kalıbı hazırlanıyor. 1. gün
 • Hazırlanan mum kalıbı altın yada gümüş olarak hazırlanması için döküm denilen altın dökme merkezine gidiyor. 2. gün
 • Dökümden gelen ürün tezgahta temizlik ve ön cila işlemleri yapılıyor 3.gün
 • Temizliği ve ön cilası yapılmış ürün taşlı ise taş takmak içim mıhlama tezgahına gidiyor. 3. gün
 • Taşlar takıldıktan sonra son cila ve rodaj işlemleri için cila atölyemize gidiyor. 3. yada 4. gün
 • Sonrasında siparişiniz hazır hale geliyor. 3. yada 4. gün

RANDEVU ALARAK ATÖLYEMİZİ ZİYARET ETMEK İSTERSENİZ +90 532 131 31 91 NUMARALI HATTIMIZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Etsy danışmanlık hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Ürettiğimiz tüm ürünleri kendi sanal mağazamızda da satıyoruz. Sizler içinde 1 tane hazırlayabiliriz. Ziyaret etmek için tıklayın

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın