google shopping

Google Shopping Hizmeti

E-ticaret siteleri üzerinden ürün reklamları yapmak isteyenler, farklı yöntemleri kullanabiliyor. Dünyanın en iyi ve en çok kullanılan internet arama motoru Google, yeni eklentiler geliştirerek, kullanıcılarına daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Son yapılan yeni servis eklentisi Google shopping hizmeti olmuştur. İlk başlarda, ücretsiz hizmet seçenekleri ile özelliklerini tüm kullanıcılarına göstermiştir. Google alışveriş sistemi olarak geliştirilen servis sayesinde, dijital reklam ve pazarlama daha kolay yapılmaya başlanmıştır. Google shopping hizmetlerimiz ile e-ticaret sitelerine destek oluyoruz.

Google Shopping

Google shopping reklamları, e-ticarette birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajları öğrenmeden önce Google shopping nedir bilinmelidir. Kısaca yapılan açıklamada, Google ürün arama, ziyaretçilerin çevrimiçin e-ticaret siteleri ve web sitelerinde ürün araması, farklı satıcıların ürünlerinin fiyatlarının karşılaştırılmasını kolaylaştıran ve buna imkan tanıyan Google hizmeti olarak tanımlanabilmektedir. Kullanıcıya sağladığı en büyük avantajı, geniş tüketici kitlesine ulaşma ve yüksek tıklama oranına sahip olmak olacaktır.

Google Alışveriş Reklamları

E-ticaret sitesi sahibi olanlar, Google shopping reklamlarını kullanarak, hedeflerine daha kolay ulaşabilirler. Bizler Google shopping hizmetlerimiz ile e-ticaret sitelerinde satılmak istenilen her türlü ürünün reklamlarının doğru yönetilmesini sağlıyoruz. Google da ürün satma doğru reklam yöntemini kullanıldığında daha kolay olacaktır.

İnternet üzerinden ürün pazarlamaya çalışanlar, fiziki olarak ulaşabildikleri kesimle sınırlı kalmayıp, e-ticaret siteleri üzerinden daha geniş kitlelere ürün pazarlamak istemektedir. Google reklamlarından faydalanarak, ürün satma çabasına girenler, uzmanlarımız tarafından verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimizi tercih ettiklerinde, hedefledikleri başarıya kısa sürede ulaşabileceklerdir.

Alışveriş Listesi Oluşturun

Google arama motoru, çeşitli uygulamaları ile insanların farklı hizmetlerden faydalanmasını sağlıyor. google alışveriş list hizmetini kullanmak isteyenler, hesap ve liste oluşturabiliyorlar. Alışveriş listelerini yönetmek ve oluşturmak için kullanıcı hesabınızın olmasına gerek yoktur. Google shopping hizmetlerimiz ile reklamlarınızı ve ürün satışlarınızı yönetmenizi sağlıyoruz.

Google’da liste oluşturabilmek için şu adımları takip ediliyor;

  • Kişiselleştirme ayarları,
  • İsteğe bağlı liste oluşturma,
  • Listeye ürün ekleme,
  • Listenin yeniden adlandırılması,
  • Tüm listenin görüntülenmesi,
  • Listedeki ürünlerin kontrol edilmesi,
  • Listenin paylaşılması,

Sizler adına bu işlemleri yapıyor ve Google ürünlerinizin reklamının yapılmasını ve sizlerin satış yapmaya başlamasını sağlıyoruz. Günümüzde insanlar masaüstünden çok mobil cihazlar ile internet erişim sağlamaya başladığı için Google reklamlarınızı mobil cihazlarda daha iyi görünecek ve kullanıcı dikkatini çekecek şekilde ayarlıyoruz.

Google Shopping Hizmetlerinin E-ticarete Etkileri

E-ticaret sitelerinin amacı, daha fazla kullanıcıdan tıklama almak ve ürün reklamlarının daha geniş alanlara ulaşmasını sağlamaktır. Bunu başaran e-ticaret siteleri yüksek oranlı satış sayısı ile karlılıklarını artırabilecektir. Google shopping hizmetlerimizde, e-ticaret sitelerini seo uyumlu hale getiriyor ve uygulama üzerinden reklam paylaşımlarının yapılmasını sağlıyoruz. Google shopping uygulaması ile tüketiciler, istedikleri ürün türünün daha fazla çeşidine, farklı sitelerden ulaşabilecek ve farklı sitelerdeki ürün fiyatlarını, ürün özelliklerini daha rahat karşılaştırma yapabilecektir.

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın