Haberler

E-ticaret siteleri günümüzde büyüyen ve pazar payı günden güne artan bir platformdur. Yerel bir mağazadan çok daha az masraf ile sanal mağazalarınızdan yani e-ticaret sitenizden daha çok kazanabilirsiniz. e-ticaret sitesi ni yaptık, şimdi hemen satış yapalım gibi bir mantık doğru bir mantık değildir.  Azda olsa bir yatırım yapmanız, reklam çalışmaları içinde bulunmanız ve bilen bir kişi ile yola çıkmanız gerekmektedir. E-ticaret sitelerinin hazırlanmasındaki en önemli faktörler şunlardır..

DEVAMINI OKU

Pazar payı günden güne büyüyen bir sektörde elbetteki kan emen kişiler maalesef olacaktır. Zamında E-ticaret site si ile sektöre girmiş ve büyük paralar harcayarak başarız olan firmalar var. Bu firmalar günümüzde bu pazara girerken 3-5 kere daha fazla düşünüyorlar. Bu problemlerin sebebi ise e-ticaret sektöründen nasıl yol alacağını bilmemek ve Yalnış kişiler yada yalnış ajanslar ile tanışmalarıdır. Bu yüzden günümüzde yeni bir iş kolu doğmuştur onunda adı E-TİCARET SİTELERİ İÇİN DANIŞMANLIK ..

DEVAMINI OKU

Google seo aslında bir dijital pazarlama alanıdır. Kısaca, ilgili anahtar kelimeler ile yapılan çalışmalarla işletmenizin google arama kriterlerinde yükselmesini sağlamaktadır. Maliyet olarak en uygun maliyetli bir digital pazarlama alanıdır. Google adwords gibi krediniz bittiğinde ortadan kalkmaz. Uzun zaman kalıcı ve aktif bir çalışmadır. Google seo hizmetini yaptırmadan önce sektörel bir analiz yapılması gerekmektedir.  Yerel mağaza masraflarının yanında sanal mağaza masrafları çok da..

DEVAMINI OKU