İade ve Değişim Koşulları

Ürünlerimiz, mesafeli satış sözleşmesi çerçevesinde ve yasal cayma hakkı kapsamında 2 gün içerisinde iade alınabilmektedir.

Kişiye özel olarak üretilen, değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade kapsamı dışındadır.

Ürün İade ve Değişim Süreci

Öncelikle iade talebinizi yazılı olarak destek@crdbilisim.com e-mail adresine iletmelisiniz.

Talebiniz inceleyecek olan  www.crdbilisim.com Müşteri Hizmetleri Servisi  24 saat içerisinde size geri dönüş yapacaktır.

crdbilisim.com  Müşteri Hizmetlerinin incelemesini takiben,size  ileteceği adrese iade etmek istediğiniz ürünü, teslim aldığınız şekliyle, ürün, fatura, sertifika, ürün kutusu, ambalajı, ile birlikte butiksesil.com’ a gönderildiğine dair Kargo Teslim Tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle, eksiksiz olarak iletmelisiniz.

Faturası olmayan siparişler iade alınmayacaktır.

İade gönderimi sırasında, kargo firmasından, veya iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelebilecek bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu ve kargo ve sigorta masrafları dahil oluşacak tüm masraflar iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği sanliklima.com kalite ekspertiz ekibi tarafından incelenir.

İade onaylanırsa, ve iade işlemi kredi kartına taksit şeklinde yapıldı ise alıcıya ödemeler işlem yapıldığı bankanın nezdinde taksitler şekilde geri ödenir. Bu işlem sanliklima.com tarafından yapılmaz.

İPTAL-İADE POLİTİKASI

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 2 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.

Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir.

Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz yurt içi kargo ile gönderilmektedir. Tahmini teslim süresi 1 ila 4 gün arasında değişmektedir. Takip numaranız sms ile üye olduğunuz hesaptaki numaraya iletilmez ise lütfen whatsapp üstünden bizlere yazarak takip numaranızı öğreniniz.

Adresinizde bulunmadığınız durumda lütfen size gelen kargo takip numaranız ile gönderinizi takip ederek bulunduğu kargo şubesinden 3 gün içerisinde teslim alınız. Aksi taktirde gönderiniz firmamıza geri dönecektir. Gidiş geliş kargo zarar bedellerinizi tarafınıza yansıtmak zorunda kalabiliriz.

Keyifli Alışverişler…

CRD Bilişim

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın