instagram mavi tık yönetimi
instagram mavi tık yönetimi
instagram mavi tık yönetimi

Instagram hesaplarında yer alan mavi tık insanlar tarafından dikkat çeker. Bu sebeple görülen mavi tık işareti Instagram mavi tık nedir? Sorularını akla getirir. Instagram mavi tık söz konusu hesabın onaylanmış olduğunu ve aynı zamanda o isimdeki gerçek hesap olduğunu gösterir. Özellikle ünlü isimlerin hesaplarının yanında görülen bu işaret o hesabın o ünlü isme ait olduğunu gösterir. Ayrıca bu mavi tık hesabın güvenilir olduğunu da kanıtlar. Bu sebeple güvenilir olduklarını kanıtlamak ve benzer isimlerdeki hesaplar arasında kendi hesaplarının doğru olduğunu kanıtlamak isteyenler için kullanılır.

Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır?

Hesaplarının mavi tıka sahip olmasını isteyen insanlar Instagram mavi tık nasıl alınır? yollarını ararlar. Bu yollardan ilki mavi tık rozetine sahip olmak için Instagram yönetimine başvurmaları gerekir. Ancak bu başvuruların cevaplanması ve onaylanması pek mümkün olmaz. Bu sebeple de insanlar Instagram mavi tık yönetim hizmeti veren ajansları tercih ederler. Bizde firma olarak mavi tık sahibi olmak isteyenler için hizmet veriyoruz. Verdiğimiz güvenilir aynı zamanda da kaliteli hizmet sayesinde insanların açtıkları hesapların kendilerine ait olduğunu kanıtlamalarına yardımcı oluyoruz.

Instagram Mavi Tık Hizmetinin İçeriği Nedir?

Firma olarak Instagram mavi tık alma ihtiyacı duyan kişilerin mavi tıka sahip olmalarını sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Öncelikli olarak bizlere mavi tık ya da hesap onayı için başvuran kişilerin hesaplarını inceliyoruz. Hesap onayı için bizi tercih eden kişilere verdiğimiz cevap süresi 14 gün içinde oluyor.

Hesabın uygun olduğuna kanaat getirmemizin ardından mavi tık yönetim hizmetini vermeye başlıyoruz. Hesapların incelenmesinin ardından hesabın kişilere ait olduğunu kanıtlayacak belgeleri hazırlayarak Instagram yönetimine doğru bir şekilde başvuruyoruz. Yaptığımız hazırlıklar sayesinde büyük oranda başvurunun kabul edilmesini sağlıyoruz.

Instagram Mavi Tık Kimlere Verilir?

Instagram mavi tık herkese verilen bir hizmet değildir. Genellikle Instagram tanınmış kişi özelliğine sahip olan kişilerin mavi tık alması için hizmet verir. Çünkü tanınmış olan kişiler adına sahte hesap açılması ve bu hesaplar aracılığıyla dolandırıcılık gibi olumsuz faaliyetler gerçekleştirmesi daha kolaydır.

Firma olarak mavi tık almasına yardımcı olduğumuz kişiler ise şunlardır;

  • Kamu görevlileri
  • Sanatçılar
  • Ünlü markalar
  • Siyasiler
  • İnternet fenomenleri
  • Devlet görevlileri
  • İşletme sahipleri

Bu hesapların açılması ya da onaylanması için hesap sahiplerinin belirttikleri kişi olduklarını kanıtlaması gerekir. Bizlere yaptıkları başvurularda gerçeklikleri araştırılarak hesabı açabilmeleri sağlanır.

Instagram Mavi Tık’ın Sağladığı Avantajlar

Firmamız aracılığıyla alınacak hesap onayı (mavi tık) pek çok avantaj sağlar. Bu avantajlar gerçeklik, prestij, güvenirlilik ve itibardır. Örneğin ünlü bir marka açılan hesabın onaylatılmasıyla müşteri artışı daha fazla olur. Çünkü hesabın onaylı olması hesabın gerçekten de o markaya ait olduğunu kanıtlamış olur.

Ayrıca hesabın onaylı olması sayesinde takipçi sayısında da artış yaşanır. Prestijinizi artıracak ve insanların size güvenmesini sağlayacak bir hesaba sahip olmak istiyorsanız firmamızın Instagram mavi tık yönetim hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bize başvurarak hizmet için teklif alabilirsiniz.

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın