kurumsal kimlik ve tasarım hizmeti

Kurumsal Kimlik ve Tasarım Hizmeti

Kurumsal kimliğin değerleri ve imaj işletmelerin ayrılmaz bileşenlerinden bir tanesidir. Dışarıdan işletmeye bakan birisi kurumsal imaj veya kimlik olduğunu fark etmeden değerlendirme yapar. İnsanların kimlikleri bir başkasından ayrılmasına neden olan bileşenlerden meydana gelir. Şirketlerdeki kurumsal kimlik de aynı işlevde kullanılır.

Diğer şirketlerden farklı yönlerini anlatırken şirketin kendine has noktalarını da ön plana çıkarmalıdır. Firmamız bu konuda işletmelerin daha da farkındalık geliştirmesini sağlayacak şekilde çalışmalar yapıyor. Kimliğinizin ortaya çıkarılması ve tasarlanması diğer süreçlerle birlikte çalışanlarımızın süzgecinden geçirilir. Firmanızın değer kazanmasına neden olacak önemli değerler haline getiriyoruz.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Dışarıdan görünen değerlerin belirlenmesi ve şirketin istediği şekilde yansıtılması hizmetine dayanan süreçleri yönetiyoruz. Misyon, vizyon, sosyal medya, dış görünüm, web sitesi ile tamamlanan bir dizi adımlardan meydana geliyor. Kurumsal kimlik nedir sorusu kadar nasıl yansıtılacağı konusunda yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Firmanın rakiplerinden farklı olduğunu anlatmak için tasarlanan bir logo da bu konunun bir parçası olacaktır. Logonun bile yansıtması gereken kurumdan gelen kimlik verileridir. Logo tasarımı konusunda özel eğitim almış kişilerle çalışıyoruz. Özgün ve istediğiniz şekilde tasarımlar sunuyoruz.

Neden Önemlidir?

Kimliği olmayan bir şirket sıradan ve diğerlerinden ayrılamaz olur. Pazarlama konusunda yapacağınız bir yatırım bile kimliğinize uygun şekilde olmalıdır. Müşterilerinizin aklına firmanızla alakalı olarak gelecek ilk kavram logonuz veya vermek isteyeceğiniz etkidir. Bazı firma isimlerinin bazı olumlu kelimeler ile özdeşleşmesi de yapılan profesyonel çalışmalar sonucunda olur. Verdiğimiz hizmet eğitim, araştırma, yaratıcılık ve tasarım gerektiriyor. Bunun için kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerimiz arasında en çok talep görenlerdendir. Firmanızın dışarıdan bakıldığında görülen değerlerini aktarmak için çalışıyoruz.

Çalışması Nasıl Olmalıdır?

Yapacağımız çalışmalar genel anlamda özgünlüğü ve değerlerinizi yansıtan kavramlar üzerinden hareketle yapılır.

Her noktanın ve eklenen içeriğin bile akıllarda bırakacağı etkiyi bilerek hareket ediyoruz:

  • Renklere dikkat edilir,
  • Kelimeler akılda kalır seçilir,
  • Yazı stiline dikkat edilir,
  • Müzikle desteklenir,
  • Logonun tasarımında şirketle ilişkilendirilecek olan noktalar eklenir.

Bu şekilde yaptığımız çalışmalar kurumsallık ve profesyonel iş dünyasının trendlerine de uygun olur. Yazılarında karamsar ve kurumsallıktan uzak renklerin olduğu, yazı stilinin okumayı engelleyen ve anlamsız içeriklerden oluşan bir logo sizinle alakalı kimliğin en başından olumsuz oluşturulmasına neden olacaktır.

Kurumsal Kimliğin Dışarıdan Yorumlanması Nasıl Olur?

Talep edilen kurumsal kimlik çalışması ekiplerimiz tarafından en kısa süre içinde hayata geçirilir. Bu işlemlerin tamamı birbirini tamamlayan süreçlerden meydana gelir. Kurumsal kimliklerin oluşturulması kadar bunun web sitesi ile desteklenmesi ve sosyal medya yönetimi ile duyurulması gereklidir. Ekiplerimiz bu konuda ihtiyacınız olan tüm çalışmaları gerekli detaylandırmalara ve ihtiyaçlara göre şekillendiriyor. Dışarıdan yapılan yorumlamalar firmanızın ürününü stantta göre müşterinin yapacağı yorumu ve satın alma kararını doğrudan etkiler.

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın