Kurumsal web sitesi hizmeti

Ücretsiz E-ticaret Paketleri Nedir?

E-ticaret, kurumsal kimlik adına firmalar tarafından önemli olan bir satış ağıdır. Bu nedenle sizlerin başlangıç e-ticaret kullanım seviyenizi gerçekleştiriyor ve e-ticaret sitesi kullanımınızda tecrübe kazanmanızı sağlıyoruz. Firma ürün ve hizmet satışlarınızı kolaylaştırmak adına oluşturduğumuz ücretsiz e-ticaret paketi ile satış alanında daha profesyonel olmanıza destek oluyoruz.

Dünya’da milyonlarca kullanıcın kullandığı Prestashop ve opencart alt yapılarının temalarını düzenliyor ve sizlere kullanışlı bir şekilde teslim ediyoruz. İsteklerinize cevap bularak, satış ağınızı her geçen gün genişletiyorsunuz.

Ücretsiz E-ticaret Paketleri Ne İşe Yarar?

Ücretsiz e-ticaret paketlerimiz ile satışlarınızı artırır ve kullanım konusunda tecrübe kazanırsınız. İstediğiniz ürünleri, dilediğiniz sayıda ücretsiz eticaret paketi sayesinde sitenize yükleyebilirsiniz. Başlangıç seviyesinde olan, yoğun talep gerektirmeyen işlerinizde kullanımı ideal seviyededir. Başlangıç taleplerine karşılık verebileceğiniz ve iş yükünden kurtulacağınız bir çalışma sistemine sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz E-ticaret Yazılımı

Oluşturduğumuz ücretsiz e-ticaret yazılımı ile sanal pos kullanımı aktivasyonu sağlanır ve ödemelerinizi farklı ödeme kanallarından almanız sağlanır. Başarı oranı oldukça yüksek olan ücretsiz paketlerimiz, sizlerin de özverili çalışmasıyla istenilen başarıya ulaşır. Ticari ve kurumsal işlerinizde ürünlerinizi e-ticaret platformlarında satışa sunmanız tek başına yeterli değildir. Bu alanda kullandığınız sitenin kalitesi ve çalışmanızda ki disiplin belirleyici niteliktedir.

Ücretsiz E-ticaret Paketleri Ek Talepler

Kurumsal satışlarınızda e-ticaret paketleri belirli bir yere kadar sizlere kolaylık sağlar. Kullanımı gereği e-ticaret paketi demo sürümü olarak kuracağınız e-ticaret paketinizi kullanıp tecrübe edersiniz. Bunun akabinde beğendiğiniz ve verim aldığınız ücretsiz paketlerinize ek ücretli paketler alarak iş yükünüzü, zamanınızı ve satışlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Ücretli paketlere geçerken;

  • SEO hizmeti
  • Otomatik kargo takibi
  • Otomatik stok takibi
  • Sanal pos
  • B2B pazarlama
  • Mobil uygulama

Bunun gibi ek ücretli paketlere geçmeniz halinde, mevcut ücretsiz e-ticaret paketinizde kazandığınız deneyimleri bir üst seviyeye taşımış olur ve daha fazla performans gösterirsiniz. Kullanacağınız SEO hizmeti, e-ticaret sitenizi üst sıralara taşıyacak en önemli hizmetler arasındadır.

Otomatik kargo takibi ile teslimatları takip etmeniz mümkündür. Aynı zamanda sürekli güncellemeniz gereken stoklarınız satışlarınızın verimli olması adına önemlidir. Manuel olarak sınırsız ürünlerin stok bilgilerinin girişini yapmak zamanınızı tüketir. Bu nedenle sizlere sunduğumuz otomatik stok takip paketimizle, anında stoklarınızın durumları fark edilir ve stok güncellenir.

E-Ticaret Paket Fiyatları

E-ticaret site kurulumunuzu yapmadan önce sizlere önerdiğimiz ücretsiz e-ticaret paketlerimizi denemeniz, bu konuda deneyim kazanmanıza ve verimliliği görmenize destek olur. Memnuniyetiniz öncelikli olup, talebiniz dâhilinde sizlere sunduğumuz ücretli paketlerimiz ile site kullanımınıza devam edebilirsiniz. E-ticaret sitenizle satışlarınızı artırmak ve bu konuda daha fazla destek görmek sizlerin elinde.

Sunduğumuz tüm hizmetler ve ek programlar ile e-ticaret ağınızı geliştirecek ve ürünlerinizi yoğun taleplere uygun olarak müşterilerinize sunabileceksiniz. Sanal pos ile ödemelerinizi alabilecek, karlılık oranınızı ve satışlarınızı artıracaksınız. Ticari yaşamınıza yenilik katarak, müşteri kitlenizi e-ticaret platformunda geliştireceksiniz.

Sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile e-ticaret sitenize yönlendirme yapabilir ve rakipleriniz arasında daha önde olabilirsiniz. Stok kontrollerinizi yaparak müşterilerinize güncel satış bilgisi sunabilirsiniz. Satışlarınızı artırmak adına sunduğumuz birçok paketten yararlanabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda mobil uygulamalar ile e-ticaret sitenizi tüm teknolojik gelişmelere uyarlayabilirsiniz. Günümüzde kullanılan en yeni teknolojik satış ağını kullanarak, müşterilerinize etkin, hızlı, kaliteli ve müşteri profiline uygun hizmet vermeniz mümkündür.

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın