google adwords yönetimi

Google Adwords Yönetim Hizmeti

Firmalar, marka ve ürün reklamları yapabilmek için web hizmetlerinde faydalanmak isterler. Goolge arama motoru, Google anlaşmalı web siteleri, sosyal medya platformlarında, ürünleriniz ve hizmetlerinizin reklamlarını için Google Adwords yönetim hizmetini profesyonel olarak veriyoruz. Hedef kitleye ulaşım için en iyi reklam aracı ve teknolojisi olarak Google Adwords tercih edilmektedir. Google Adwords yönetim hizmeti seçeneklerimiz ile reklam maliyetlerinizi düşürüyor ve müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.

Reklam Yönetim Hizmetleri

Bilişim teknolojileri konusunda, uzman ekip ile çalışıyor ve Google Adwords reklamlarınızı, güncel yazılım teknolojilerini kullanarak yönetiyoruz. Sizler için oluşturduğumuz Google Adwords hesaplarınızı, kullandığımız müşteri yönetim hesabına bağlıyor ve tüm reklam çalışmalarınızı, hesabınız üzerinden izlemenizi sağlıyoruz. Hesabınız üzerinden, reklam maliyetleri, tıklama başına maliyet (TBM), bin gösterim başına maliyet (BGBM) verilerine istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Google Reklamlarının Avantajları

Firmalar, hizmet ve ürün reklamları için farklı yöntemleri tercih edebiliyorlar. Günümüzde, tüm hizmetlerin en ekonomik şekilde hazırlanması ve maliyetleri mümkün olduğunca düşürmek için çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Reklam için baskı reklam ya da broşür kullanmayı tercih edenler, baskı maliyeti, hedef kitleye değil belirli bölgedeki müşterilere ulaşma gibi zorluklarla karşılaşacaktır.

Google Adwords reklam yönetimi ile firmalara sağladığımız avantajlar şunlardır;

  • Baskı maliyeti yok,
  • Seçtiğiniz hedef kitleye ulaşım kolay,
  • Geri dönüşlerin hemen alınması,
  • Reklam vergisinin ödenmemesi,
  • Reklamları kaç kişinin gördüğünü ve kaç kişinin tıkladığını görebilme,

Bu hizmetlerimiz ile yapılan çalışmaların hem daha ekonomik olmasını hem de istenilen amacı ne kadar sürede ulaşılabildiğini tespit edebiliyoruz. Bu çalışmalar, yeni stratejiler belirlemeyi kolaylaştırmaktadır.

Neden Google Adwords

Dünya genelinde, internet kullanıcılara arama motoru olarak daha çok Google’ı tercih etmektedir. Google arama motorunu kullanarak, istedikleri web sitelerine erişmek isteyenler, Google Adwords reklamlarınız sayesinde sizleri bulabilecektir. Google Adwords yönetimi sayesinde rakiplerinizin önüne geçmenizi ve sektörünüzde farklılık oluşturmanızı sağlıyoruz. Yönetim hizmetlerimiz ile reklamlarınızın, şehir, bölge, ülke ile sınırlı kalmamasını dünya geneline yayılmasını kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Google Adwords reklamları, müşterilerinizin sizlere daha hızlı ulaşmasını sağlayacaktır.

Google Adwords Yönetimi

Google Adwords sistemleri üzerine yaptığımız çalışmalar ile firmaların, paralarını doğru kullanmalarını ve hedef kitleye ulaşmalarını hedefliyoruz. Oluşturduğumuz yönetici hesabı üzerinden, tüm alanların anlık olarak kontrol edilmesini, günlük, haftalık, aylık raporların alınmasını sağlıyoruz. Google Adwords yönetim hizmetleri ile anahtar kelime belirleme, reklam kampanyalarının yönetimi, ziyaretçi sayısını artırma gibi tüm hizmetleri sunuyoruz. Google Adwords yönetimi sayesinde, reklam için bütçenizi belirleyebiliyor ve haftalık reklam maliyetlerinizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Haftalık ya da aylık raporlama yaparak, reklamlarınızın oluşturduğu etkiyi ölçebiliyor, yeni reklam çalışmaları ile daha doğru analizler yapabiliyorsunuz.

Reklam Kampanyaları Oluşturmak

Google Adwords yönetimi ile işinizi büyütmenizi, reklamların düzenli olarak yayınlanması ve bütçeye uygun kampanyaların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Google Adwords reklam kampanyaları, doğru çalışmalar yapılarak belirlenen anahtar kelimeler sayesinde üst sıralarda olmanıza yardımcı olmaktadır.

Destek hizmetlerimizi verirken, sadece reklam kampanyalarını yönetme ile sınırlı kalmıyor, sitenize oluşacak trafiğin hızlanmasını sağlayacak çalışmalar yapıyoruz. Yönetim hizmetlerimizde, tüm çalışmalarımızı, güncel Google algoritmalarını kullanarak yapıyoruz. Google Adwords reklamları sayesinde müşteri ilgisini çektiğinizde, müşterilerinizin sitenize sorunsuz ve hızlı erişebilmesi gerekiyor. Ayrıca siteye erişim yapıldıktan sonra içeriklerin yönlendirici ve bilgilendirici olması önem taşıyor.

Google Adwords yönetimi ve tüm SEO hizmetlerimizi, profesyonel olarak yapıyor, düşük maliyetlerle yüksek karlılığı sağlayacak çalışmalar yapıyoruz. Google Adwords reklamları için oluşan maliyetin her birimi yüksek oranda geri dönüş, sektörünüzde büyürken kar etmenizi sağlayacaktır.

10’larca yada 100’lerce kişinin kullandığı alt yapıları değil milyonlarca kişinin kullandığı ve geliştirdiği, gelişmiş seo alt yapısı ve 1000’lerce farklı modülle hizmet veren alt yapıları geliştiriyor ve kullanıyoruz. Ücretsiz e-ticaret paketilerimiz ile sizlerde bu dünya da yer alın